קבוצות שחייה

קבוצות שחייה לילדים בעולם המים :

בעולם המים אנחנו מחלקים את הרמות השחייה ל-5 רמות שונות –

  • לכל רמה , לכל קבוצה יש מטרות מוגדרות . תרגילים שהילדים צריכים לעבור בדרך: כגון תרגילי ציפה, צלילה, דולפין , שחייה ללא משקפת ועוד…..

ה"אני מאמין" של קבוצות השחייה בעולם המים  :

"סגנון,  סגנון ועוד קצת סגנון "

חלוקה לרמות :

  1. דגיגים – רמה התחלתית של ילד, הסתגלות עד שהילד שוחה 25 מ' עם סנפירים , מציב ידיים בתנועת חץ בצורה מדויקת ושולט בשחייה , זה השלב החשוב ביותר לילדים עם מנת להתקדם מהר ונכון יותר בעתיד.
  2. צפרדעים – מרגע שהילד שוחה  25 מ'  ,עם ידיים בתנועת חץ ועד שהוא שוחה 100 מ' חזה בצורה מלאה. (בשלב זה הילדים שוחים  לומדים ציפה על הגב, צלילות, שחייה עם ובלי משקפת ועוד…. )
  3. סרדינים – מרגע שילד לומד חתירה  ועד שהוא שוחה 10 בריכות חתירה בצורה רציפה (250 מ' ) .
  4. דולפינים – ילדים ששוחים את כל חזה, חתירה, גב , דולפין עם סנפירים , מצליח לשחות 10 חתירה ברצף  ועד שהם יודעים לשחות 1000 מ' חתירה בצורה רציפה.
  5. לוויתן  – שחיינים בגילאי 12-18 בכל הרמות. ( מרגע שילד יודע לשחות 25 מ' חזה  ועד בכלל )

 

ימים ושעות

הבריכה מחולקת ל-6 מסלולים ומאפשרת  לעבוד במקביל כמעט על כל רמות השחייה  והגילאים , קבוצות ופרטיים , מומלץ לקבוע אבחון שחייה על מנת להתאים את הימים והשעות .

קבוצות השחייה של דו שבועיות (פעמיים בשבוע)  פועלות בימים א' +ד' , או בימים  בי +הי.

קבוצות השחייה של חד שבועיות (פעם בשבוע) פועלות  בימים ג' + ו' .

שיעורים פרטיים ניתן לקבוע בכל שעות היום  מ- 6:00-22:00

לימוד שחייה ברמת גן ואימון שחייה ברמת גן  עם הבריכה הייחודית מאפשר לנו  להתאים את הרמה המדוייקת של הילד שלכם , להגדיר לו מטרות ולהינות לאורך כל השנה מלימודי שחייה בבריכה מחוממת ועם צוות רגיש, מקצועי ונעים.

 לוח קבוצות וימים לפי מדריכים בעולם המים אקטיב רמת גן

שם המדריך
ותמונה
יום ראשוןיום שנייום שלישייום רביעייום חמישייום שישי
נדב לביא
גיל- 5-6 סרדין
16:00-16:45
___________
גיל- 7-8 סרדין
16:45-17:30
__________
גיל- 9-11
סרדין+דולפין
17:30-18:30
__________
גיל- 12-18 כל הרמות
18:30-19:45
גיל- 5-6 סרדין
16:00-16:45
___________
גיל- 7-8 סרדין
16:45-17:30
__________
גיל- 9-11 סרדין+דולפין
17:30-18:30
__________
גיל- 12-18 כל הרמות
18:30-19:45
אינה יופה
15:30-16:15
סרדינים
קבוצת בנות 7-9
___________
16:15-17:00
צפרדעים
קבוצת בנים 7-9
___________
17:00-17:45
סרדינים(רבינוביץ)
קבוצת בנות 8-10
___________
17:45-18:30
סרדינים 11-15
16:00-16:45
סרדין
קבוצת בנות 9-11
___________
17:15-16:45
צפרדעים
6-8
___________
17:30-18:15
סרדינים 15-11
___________
18:15-19:00
סרדין
קבוצת בנים 10-12
___________
19:00-19:45
סרדין
קבוצת בנים 8-10
אור שדות
סרדינים
בנים 8-10
16:30-17:15
___________
סרדינים 9-11
18:00-18:45
___________
דולפין 10-13
18:45-19:30
___________
19:30-20:30
WEST+ מאסטרס
15:45-16:30
צפרדעים 6-8
___________
16:30-17:15
סרדינים 7-9
___________
17:15-18:00
5-7
___________
18:00-18:45
סרדינים 7-10
___________
18:45-19:30
דולפין 10-13
___________
19:30-20:15
WEST
___________
20:30-21:30
WEST+ מאסטרס
17:15-18:00
סרדין 8-10
___________
18:00-18:45
סרדין 9-11
___________
18:45-19:30
דולפין 10-13
___________
19:30-20:15
WEST
13:15-13:45
דגיגים 5-6
___________
14:15-15:00
סרדין 7-9
___________
15:00-15:45
צפרדעים 7-9
___________
15:45-16:30
דולפין 10-13
תומר אשכנזי
גיל 5-6 דגיגים
16:00-16:30
___________
גיל 7-8 צפרדעים
16:30-17:00
___________
גיל 5-6 דגיגים
17:00-17:30
___________
גיל 5-6 צפרדעים
17:30-18:00
___________
גיל 6-7 סרדינים
18:00-18:45
לינור שטבינסקי
גיל 5-6 דגיגים
16:00-16:30
___________
גיל 5-6 צפרדעים
16:30-17:00
___________
גיל 7-8 צפרדעים
17:00-17:30
___________
גיל 5-6 דגיגים
17:30-18:15
5-6 דגיגים
17:30-18:00
5-6 דגיגים
17:30-18:00
גיל 5-6 דגיגים
16:00-16:30
___________
גיל 5-6 צפרדעים
16:30-17:00
___________
גיל 7-8 צפרדעים
17:00-17:30
___________
גיל 5-6 דגיגים
17:30-18:15
___________
גיל 7-8 צפרדעים
18:15:18:45
13:30-14:00
גיל 5-6 צפרדעים
___________
15:15-15:45
גיל 7-8 צפרדעים
___________
15:45-16:30
סרדינים 7-9
___________
16:30-17:15
דולפין 10-12
איתן קטן
גיל 5-6 דגיגים
17:00-17:30
___________
גיל 5-6 דגיגים
18:00-18:30
גיל 7-8 צפרדעים
16:30-17:00
___________
גיל 5-6 דגיגים
17:00-17:30
___________
גיל 6-7 דגיגים
17:30-18:15
___________
גיל 5-6 דגיגים
18:00-18:30
גיל 7-8 דגיגים
13:00-13:30
___________
גיל 7-8 צפרדעים
13:30-14:00
___________
גיל 5-6 צפרדעים
14:00-14:30
___________
15:15-15:45
גיל 7-8 צפרדעים
___________
15:45-16:30
סרדינים 7-9
הילה אייבהולץ
גיל 5-6 דגיגים
16:00-16:30
___________
גיל 7-8 דגיגים
17:00-16:30
___________
גיל 6-7 דגיגים
17:30-18:00
___________
גיל 7-9 צפרדעים
18:00-18:30

 

 

logo

בריכת לימוד שחייה // תרצה 15 רמת גן (שכונת מרום נוה)

אל תתפשרו על לימוד שחייה // אפשר ללמוד שחיה אבל טוב יותר ללמוד לשחות!